Як¦ сайти ми робимо?


Та практично будь-як¦. Досв¦д нашо§ роботи дозволя¤ будувати веб-ресурси будь-яко§ катего𦧠— в¦д найпрост¦шо§ домашньо§ стор¦нки до порталу чи електронного магазину. У будь-якому раз¦, це
уде зроблено профес¦йно!

Дизайн ¦ редизайн


Стильний та з¦ смаком оформлений сайт швидше приверне увагу ваших к릤нт¦в, ан¦ж стандартна, незграбна, неприваблива стор¦нка, що §§ нашвидкуруч робив нефах¦вець. Талановит¦ дизайнери нашо§ команди мають багатор¦чний досв¦д створення усп¦шних та яскравих веб-ресурс¦в. Якщо у вас з’явилась необх¦дн¦сть зм¦нити зовн¦шн¦й вигляд вашого сайту, ми створимо для нього новий дизайн, п¦сля чого ваш сайт знайде нове життя.

У результат¦ ви отриму¤те ц¦л¦сний, живий сайт, що пост¦йно зм¦ню¤ться.

П¦дтримка та оновлення


Будь-яка ¦нформац¦я ма¤ властив¦сть ставати застар¦лою. Ми нада¤мо зручний ¦нструмент для самост¦йного поповнення матер¦ал¦в сайту. Але, у випадку необх¦дност¦, наш¦ фах¦вц¦ допоможуть вам п¦дтримати ваш ресурс у актуальному стан¦.


В результат¦ ви отриму¤те ц¦л¦сний, живий сайт, що пост¦йно зм¦ню¤ться.

Розкрутка сайту в ¶нтернет¦


Щоб залучити на ваш сайт потенц¦йних к릤нт¦в, ми, за вашим бажанням, проведемо розкрутку вашого сайту. Це досяга¤ться р¦зними способами: ре¤страц¦¤ю вашого сайту в популярних пошукових системах, банерною рекламою, ц¦льовою розсилкою новин та ¦ншими способами, реал¦зац¦ю яких краще доручити фах¦вцям.

By Ruslan Novikov

Интернет-предприниматель. Фулстек разработчик. Маркетолог. Наставник.